Продукція > C&K > PTS645SM43JSMTR92 LFS
PTS645SM43JSMTR92 LFS
PTS645SM43JSMTR92 LFS C&K
pts645.pdf
Виробник: C&K
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Blue Actuator
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C&K COMPONENTS - PTS645SM43JSMTR92LFS - TACTILE SWITCH, 0.05A, 12VDC, 160GF, SMD, tariffCode: 85365011, Betätiger: Round Button, rohsCompliant: YES, Schalterabmessungen (L x B): 6mm x 6mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Betätigerausrichtung: Top Actuated, IP-Schutzart: IP40, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Beleuchtung: Non Illuminated, Schaltermontage: Surface Mount, Produktpalette: PTS645 Series, Betätigungskraft: 160gf, productTraceability: No, Schaltleistung: 50mA at 12VDC, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTS645SM43JSMTR92 LFS PTS645SM43JSMTR92 LFS Виробник : C&K pts645.pdf Tactile Switches 50mA 12VDC, SPST NO, 160 gf, 4.3mm H, SMT J-type
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
PTS645SM43JSMTR92LFS PTS645SM43JSMTR92LFS Виробник : C&K COMPONENTS CKCI-S-A0016947795-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: C&K COMPONENTS - PTS645SM43JSMTR92LFS - TACTILE SWITCH, 0.05A, 12VDC, 160GF, SMD
tariffCode: 85365011
Betätiger: Round Button
rohsCompliant: YES
Schalterabmessungen (L x B): 6mm x 6mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Betätigerausrichtung: Top Actuated
IP-Schutzart: IP40
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Beleuchtung: Non Illuminated
Schaltermontage: Surface Mount
Produktpalette: PTS645 Series
Betätigungskraft: 160gf
productTraceability: No
Schaltleistung: 50mA at 12VDC
directShipCharge: 25
Мінімальне замовлення: 30
PTS645SM43JSMTR92 LFS PTS645SM43JSMTR92 LFS Виробник : C&K pts645.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Blue Actuator
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm