PTT-10482
PTT-10482 Bud Industries
hbptt10482.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: JUNCTION BOX ABS 2.71"L X 3.85"W
Packaging: Bulk
Features: Sealed, Terminals - 4
Color: Gray
Size / Dimension: 3.850" L x 2.710" W (97.79mm x 68.83mm)
Material: Plastic, ABS
Thickness: 0.119" (3.02mm)
Height: 1.690" (42.93mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X
Container Type: Junction Box
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 10.4in² (67cm²)
Part Status: Active
на замовлення 315 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JUNCTION BOX ABS 2.71"L X 3.85"W, Packaging: Bulk, Features: Sealed, Terminals - 4, Color: Gray, Size / Dimension: 3.850" L x 2.710" W (97.79mm x 68.83mm), Material: Plastic, ABS, Thickness: 0.119" (3.02mm), Height: 1.690" (42.93mm), Design: Cover Included, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X, Container Type: Junction Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 10.4in² (67cm²), Part Status: Active.
Інші пропозиції PTT-10482
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTT-10482 PTT-10482 Виробник : Bud Industries hbptt10482.pdf Electrical Enclosures 4SIDE CNRL TERM BLK 55x91x43mm SOLID CVR