PTT-10680-C
PTT-10680-C Bud Industries
hbptt10680.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: JUNCTION BOX ABS 3.59"L X 2.96"W
Color: Gray
Size / Dimension: 3.590" L x 2.960" W (91.19mm x 75.18mm)
Material: Plastic, ABS
Thickness: 0.119" (3.02mm)
Height: 1.690" (42.93mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 10.6in² (68cm²)
на замовлення 84 шт:
Написати відгук
Description: JUNCTION BOX ABS 3.59"L X 2.96"W, Packaging: Bulk, Features: Knockouts, Sealing Gasket, Color: Gray, Size / Dimension: 3.590" L x 2.960" W (91.19mm x 75.18mm), Material: Plastic, ABS, Thickness: 0.119" (3.02mm), Height: 1.690" (42.93mm), Design: Cover Included, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X, Container Type: Junction Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 10.6in² (68cm²).