PTT-10681-C
PTT-10681-C Bud Industries
hbptt10681.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: JUNCTION BOX ABS 3.58"L X 2.95"W
Color: Gray
Size / Dimension: 3.580" L x 2.950" W (90.93mm x 74.93mm)
Material: Plastic, ABS
Height: 1.690" (42.93mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 10.6in² (68cm²)
на замовлення 358 шт:
Написати відгук
Description: JUNCTION BOX ABS 3.58"L X 2.95"W, Features: Knockouts, Sealing Gasket, Packaging: Bulk, Color: Gray, Size / Dimension: 3.580" L x 2.950" W (90.93mm x 74.93mm), Material: Plastic, ABS, Height: 1.690" (42.93mm), Design: Cover Included, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X, Container Type: Junction Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 10.6in² (68cm²).