PTVS100VP1BPLJ Nexperia USA Inc.
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC CFP5FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V (Max)
Supplier Device Package: CFP5-FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC CFP5FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V (Max), Supplier Device Package: CFP5-FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції PTVS100VP1BPLJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS100VP1BPLJ PTVS100VP1BPLJ Виробник : Nexperia ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS 100V