Продукція > NEXPERIA > PTVS15VP1UTP,115
PTVS15VP1UTP,115
PTVS15VP1UTP,115 NEXPERIA
PTVSXP1UTP_SER.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - PTVS15VP1UTP,115 - TVS-Diode, PTVS, Unidirektional, 15 V, 24.4 V, SOD-128, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-128
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 16.7V
Qualifikation: AEC-Q101
Durchbruchspannung, max.: 18.5V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 15V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 600W
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PTVS
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 185°C
Klemmspannung, max.: 24.4V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - PTVS15VP1UTP,115 - TVS-Diode, PTVS, Unidirektional, 15 V, 24.4 V, SOD-128, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-128, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 16.7V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 18.5V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 15V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 600W, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: PTVS, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 185°C, Klemmspannung, max.: 24.4V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 185°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W