PTVS15VZ1UPCZ
PTVS15VZ1UPCZ Nexperia USA Inc.
PTVS15VZ1UPC.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: PTVS15VZ1UPC/SOD1610/DFN1610-2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-UDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 305pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 48A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: DFN1610-2
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.8V (Typ)
Power Line Protection: No
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTVS15VZ1UPC/SOD1610/DFN1610-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-UDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 305pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 48A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: DFN1610-2, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.8V (Typ), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-UDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16V