PTVS20VP1UP,115
PTVS20VP1UP,115 Nexperia USA Inc.
PTVSXP1UP_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD128
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - PTVS20VP1UP,115 - TVS-Diode, PTVS2, Unidirektional, 20 V, 32.4 V, SOD-128, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-128, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 22.2V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 24.5V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 20V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 600W, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: PTVS2, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 32.4V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS20VP1UP,115 PTVS20VP1UP,115 Виробник : Nexperia 2155701434373686ptvsxp1up_ser.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 20V 600W 2-Pin CFP5 T/R
Кількість Ціна
PTVS20VP1UP,115 PTVS20VP1UP,115 Виробник : NEXPERIA PTVSXP1UP_SER.pdf Description: NEXPERIA - PTVS20VP1UP,115 - TVS-Diode, PTVS2, Unidirektional, 20 V, 32.4 V, SOD-128, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-128
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 22.2V
Qualifikation: AEC-Q101
Durchbruchspannung, max.: 24.5V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 20V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 600W
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PTVS2
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 32.4V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 870 шт:
Мінімальне замовлення: 100
PTVS20VP1UP,115 PTVS20VP1UP,115 Виробник : Nexperia PTVSXP1UP_SER.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS 20V
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 9
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-128
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 20V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PTVS2
Klemmspannung, max.: 32.4V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 870 шт:
Мінімальне замовлення: 19
PTVS20VP1UP,115 Виробник : NXP Semiconductors PTVSXP1UP_SER.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 20V 600W Automotive 2-Pin SOD-128 T/R