Продукція > NEXPERIA > PTVS24VP1BPLJ
PTVS24VP1BPLJ
PTVS24VP1BPLJ Nexperia
Виробник: Nexperia
ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS 24V
на замовлення 5498 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC CFP5FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: CFP5-FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS24VP1BPLJ Виробник : Nexperia USA Inc. Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC CFP5FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: CFP5-FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W