Продукція > NEXPERIA > PTVS26VP1BPLJ
PTVS26VP1BPLJ
PTVS26VP1BPLJ NEXPERIA
4421087.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - PTVS26VP1BPLJ - TVS-Diode, PTVSxP1BPL Series, Bidirektional, 26 V, 42.1 V, SOD-128FL, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 28.9V
Durchbruchspannung, max.: 31.9V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 26V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 600W
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 42.1V
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - PTVS26VP1BPLJ - TVS-Diode, PTVSxP1BPL Series, Bidirektional, 26 V, 42.1 V, SOD-128FL, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-128FL, rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 28.9V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 31.9V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 26V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 600W, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: PTVSxP1BPL Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 42.1V, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS26VP1BPLJ PTVS26VP1BPLJ Виробник : NEXPERIA 4421087.pdf Description: NEXPERIA - PTVS26VP1BPLJ - TVS-Diode, PTVSxP1BPL Series, Bidirektional, 26 V, 42.1 V, SOD-128FL, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-128FL
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 26V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PTVSxP1BPL Series
Klemmspannung, max.: 42.1V