Продукція > NEXPERIA > PTVS28VP1UP,115
PTVS28VP1UP,115
PTVS28VP1UP,115 Nexperia
2155701434373686ptvsxp1up_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode TVS Single Uni-Dir 28V 600W 2-Pin CFP5 T/R
на замовлення 2270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - PTVS28VP1UP,115 - TVS-Diode, PTVS2, Unidirektional, 28 V, 45.4 V, SOD-128, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-128, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 31.1V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 34.4V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 28V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 600W, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: PTVS2, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 45.4V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS28VP1UP,115 PTVS28VP1UP,115 Виробник : Nexperia 2155701434373686ptvsxp1up_ser.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 28V 600W 2-Pin CFP5 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 977
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
PTVS28VP1UP,115 PTVS28VP1UP,115 Виробник : Nexperia PTVSXP1UP_SER.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS 28V
Мінімальне замовлення: 10
PTVS28VP1UP,115 PTVS28VP1UP,115 Виробник : NEXPERIA 2707266.pdf Description: NEXPERIA - PTVS28VP1UP,115 - TVS-Diode, PTVS2, Unidirektional, 28 V, 45.4 V, SOD-128, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-128
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 31.1V
Qualifikation: AEC-Q101
Durchbruchspannung, max.: 34.4V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 28V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 600W
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PTVS2
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 45.4V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 23
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 7