Продукція > NEXPERIA > PTVS36VP1UP,115
PTVS36VP1UP,115
PTVS36VP1UP,115 Nexperia
2155701434373686ptvsxp1up_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode TVS Single Uni-Dir 36V 600W 2-Pin CFP5 T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - PTVS36VP1UP,115 - TVS-Diode, PTVS3, Unidirektional, 36 V, 58.1 V, SOD-128, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-128, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 40V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 44.2V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 36V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 600W, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: PTVS3, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 58.1V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
PTVS36VP1UP,115 PTVS36VP1UP,115 Виробник : Nexperia 2155701434373686ptvsxp1up_ser.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 36V 600W 2-Pin CFP5 T/R
PTVS36VP1UP,115 PTVS36VP1UP,115 Виробник : NEXPERIA PTVSXP1UP_SER.pdf Description: NEXPERIA - PTVS36VP1UP,115 - TVS-Diode, PTVS3, Unidirektional, 36 V, 58.1 V, SOD-128, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-128
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 40V
Qualifikation: AEC-Q101
Durchbruchspannung, max.: 44.2V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 36V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 600W
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PTVS3
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 58.1V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 436
Мінімальне замовлення: 11
PTVS36VP1UP,115 PTVS36VP1UP,115 Виробник : NEXPERIA 2707266.pdf Description: NEXPERIA - PTVS36VP1UP,115 - TVS-Diode, PTVS3, Unidirektional, 36 V, 58.1 V, SOD-128, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-128
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 40V
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 36V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PTVS3
Klemmspannung, max.: 58.1V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 950 шт:
Мінімальне замовлення: 24
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 7