PTVS36VP1UP-QX
PTVS36VP1UP-QX Nexperia USA Inc.
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: PTVS36VP1UP-Q/SOD128/FLATPOWER
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTVS36VP1UP-Q/SOD128/FLATPOWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SOD-128/CFP5, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 600W