PUAD10DC
PUAD10DC Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=PUAD10DC
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A THINDPAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 25 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: ThinDPAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 200 V
на замовлення 4486 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A THINDPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 25 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: ThinDPAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PUAD10DC PUAD10DC Виробник : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=PUAD10DC Rectifiers 25ns, 10A, 200V, Ultra Fast Recovery Rectifier
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PUAD10DC PUAD10DC Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation pdf.php?pn=PUAD10DC Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A THINDPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard