PUMH10-QZ
PUMH10-QZ Nexperia
pumh10-q.pdf
Виробник: Nexperia
Trans Digital BJT NPN 50V 100mA 300mW 6-Pin TSSOP T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS 2NPN 50V 6-TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 NPN - Pre-Biased, Power - Max: 200mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 100mV @ 250µA, 5mA, Current - Collector Cutoff (Max): 100nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 100 @ 10mA, 5V, Frequency - Transition: 230MHz, Resistor - Base (R1): 2.2kOhms, Resistor - Emitter Base (R2): 47kOhms, Supplier Device Package: 6-TSSOP, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PUMH10-QZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PUMH10-QZ PUMH10-QZ Виробник : Nexperia pumh10-q.pdf Trans Digital BJT NPN 50V 100mA 300mW 6-Pin TSSOP T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
PUMH10-QZ PUMH10-QZ Виробник : Nexperia USA Inc. PUMH10-Q.pdf Description: TRANS PREBIAS 2NPN 50V 6-TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN - Pre-Biased
Power - Max: 200mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 100mV @ 250µA, 5mA
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 100 @ 10mA, 5V
Frequency - Transition: 230MHz
Resistor - Base (R1): 2.2kOhms
Resistor - Emitter Base (R2): 47kOhms
Supplier Device Package: 6-TSSOP
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
PUMH10-QZ PUMH10-QZ Виробник : Nexperia PUMH10-Q.pdf Digital Transistors SOT363 50V .1A NPN/NPN RET