Продукція > EATON > PV-600A-3L-B
PV-600A-3L-B Eaton
Виробник: Eaton
Description: FUSE 600A 1000V 3L PV BOLT-IN VE
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fuse Class G 600A 1000V Bolt Tap 73.5 X 88.8 X 128.5mm CCC/CSA/UL.
Інші пропозиції PV-600A-3L-B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV-600A-3L-B Виробник : Eaton bus-ele-ds-2162-xl-pv-fuses..pdf Fuse Class G 600A 1000V Bolt Tap 73.5 X 88.8 X 128.5mm CCC/CSA/UL
товару немає в наявності
PV-600A-3L-B Виробник : Bussmann / Eaton eaton_Fuses-SolarPV-PVXL-1279296.pdf Specialty Fuses FUSE 600A 1000V 3L PV BOLT-IN VER