Продукція > BOURNS > PV12T102A01B00
PV12T102A01B00
PV12T102A01B00 Bourns
pv12.pdf
Виробник: Bourns
Trimmer Resistors - Through Hole 1000 ohm
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PV12T102A01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV12T102A01B00 Виробник : Murata Electronics North America r50e.pdf Description: TRIMMER 1K OHM 0.5W TH