PV12T200A01B00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 20 OHM 0.5W TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 20 ohm.
Інші пропозиції PV12T200A01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV12T200A01B00 PV12T200A01B00 Виробник : Bourns v12-907348.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 20 ohm