PV12T202A01B00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 2K OHM 0.5W TH
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 2000 ohm.
Інші пропозиції PV12T202A01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV12T202A01B00 PV12T202A01B00 Виробник : Bourns v12-907348.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 2000 ohm