PV200-29B48
PV200-29B48 Mornsun America, LLC
PV200-29B48.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 48V 202W
Power (Watts): 202W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 8.47" L x 4.92" W x 1.97" H (215.0mm x 125.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 1500V
Approval Agency: CE, cCSAus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 300V
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 48V 202W, Power (Watts): 202W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 8.47" L x 4.92" W x 1.97" H (215.0mm x 125.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 1500V, Approval Agency: CE, cCSAus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Input (Min): 300V, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV.