Продукція > ELITE > PV2E220MNN1020
PV2E220MNN1020
PV2E220MNN1020 Elite
pv_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PV
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Max. forward impulse current: 180mA
на замовлення 5365 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PV, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Max. forward impulse current: 180mA.