Продукція > ELITE > PV2G100MNN1020
PV2G100MNN1020
PV2G100MNN1020 Elite
pv_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 400VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PV
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Service life: 2000h
Terminal pitch: 5mm
Max. forward impulse current: 110mA
на замовлення 8500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 400VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PV, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Service life: 2000h, Terminal pitch: 5mm, Max. forward impulse current: 110mA.
Інші пропозиції PV2G100MNN1020
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV2G100MNN1020 Виробник : Elite pv_elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 10 мкФ, U, В = 400, Розм = 10 x 20 мм, Точн., % = 20, Ir = 110 мА, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 10x20mm Од. вим: шт