Продукція > ELITE > PV2G220MNN1225
PV2G220MNN1225
PV2G220MNN1225 Elite
pv_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø12x25mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø12x25mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PV
Height: 25mm
Diameter: 12mm
Max. forward impulse current: 240mA
на замовлення 90 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø12x25mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø12x25mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PV, Height: 25mm, Diameter: 12mm, Max. forward impulse current: 240mA.
Інші пропозиції PV2G220MNN1225
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV2G220MNN1225 Виробник : Elite pv_elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 22 мкФ, U, В = 400, Розм = 12 x 25 мм, Точн., % = 20, Ir = 240 мА, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 12x25mm Од. вим: шт