Продукція > ELITE > PV2G470MNN1632
PV2G470MNN1632
PV2G470MNN1632 Elite
pv_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 400VDC; Ø16x32mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø16x32mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PV
Height: 32mm
Diameter: 16mm
Max. forward impulse current: 390mA
на замовлення 836 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 400VDC; Ø16x32mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø16x32mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PV, Height: 32mm, Diameter: 16mm, Max. forward impulse current: 390mA.