PV2H220MPI1625
PV2H220MPI1625 Chinsan (Elite)
PV%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 500 V
Impedance: 4.95 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 350 mA @ 120 Hz
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 10.5Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 500 V, Impedance: 4.95 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 350 mA @ 120 Hz.
Інші пропозиції PV2H220MPI1625
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV2H220MPI1625 PV2H220MPI1625 Виробник : Chinsan (Elite) PV%20Series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 500 V
Impedance: 4.95 Ohms