Продукція > ELITE > PV2W101MNN1840
PV2W101MNN1840
PV2W101MNN1840 Elite
pv_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø18x40mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PV
Height: 40mm
Diameter: 18mm
Max. forward impulse current: 0.72A
на замовлення 774 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø18x40mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PV, Height: 40mm, Diameter: 18mm, Max. forward impulse current: 0.72A.