Продукція > BOURNS > PV32N100A01B00
PV32N100A01B00
PV32N100A01B00 Bourns
pv32.pdf
Виробник: Bourns
Res Cermet Trimmer 10 Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.6 X 6.1 X 8.38mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PV32N100A01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV32N100A01B00 Виробник : Murata Electronics North America r50e.pdf Description: TRIMMER 10 OHM 0.5W TH
товару немає в наявності
PV32N100A01B00 PV32N100A01B00 Виробник : Bourns pv32.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10 ohm