Продукція > PV3 > PV32N103A01B00
PV32N103A01B00
r50e.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PV32N103A01B00
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.6 X 6.1 X 8.38mm) Pin Thru-Hole Tube.
Інші пропозиції PV32N103A01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV32N103A01B00 PV32N103A01B00 Виробник : Bourns pv32.pdf Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.6 X 6.1 X 8.38mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
PV32N103A01B00 Виробник : Murata Electronics North America r50e.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W TH
товару немає в наявності
PV32N103A01B00 Виробник : Bourns v32-907336.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10k ohm