Продукція > BOURNS > PV32N105A01B00
PV32N105A01B00
PV32N105A01B00 Bourns
pv32-907336.pdf
Виробник: Bourns
Trimmer Resistors - Through Hole 1M ohm
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.6 X 6.1 X 8.38mm) Pin Thru-Hole Tube.
Інші пропозиції PV32N105A01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV32N105A01B00 PV32N105A01B00 Виробник : Bourns pv32.pdf Res Cermet Trimmer 1M Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.6 X 6.1 X 8.38mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
PV32N105A01B00 Виробник : Murata Electronics North America r50e.pdf Description: TRIMMER 1M OHM 0.5W TH