Продукція > PV3 > PV36X102A01B00
PV36X102A01B00
PV12,PV22-23,PV36-37 Series.pdf
Виробник:
на замовлення 12400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PV36X102A01B00
Description: TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.394" x 0.197" Face (10.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 1 kOhms, Number of Turns: 25.
Інші пропозиції PV36X102A01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV36X102A01B00 PV36X102A01B00 Виробник : Bourns Inc. PV12,PV22-23,PV36-37 Series.pdf Description: TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.394" x 0.197" Face (10.00mm x 5.00mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 1 kOhms