PV40-29B12
PV40-29B12 Mornsun America, LLC
PV40-29B12.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 12V 40W
Power (Watts): 40W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 4.92" L x 2.95" W x 1.57" H (125.0mm x 75.0mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 1500V
Approval Agency: CE, CSA, cURus
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 3.33A
Voltage - Input (Min): 200V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 40W, Power (Watts): 40W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 4.92" L x 2.95" W x 1.57" H (125.0mm x 75.0mm x 40.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 1500V, Approval Agency: CE, CSA, cURus, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 3.33A, Voltage - Input (Min): 200V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV40-29B12 Виробник : MORNSUN PV40-29B12.html 4000VAC Isolated DC to DC Converter