Продукція > BOURNS INC. > PVA2A103A01R00
PVA2A103A01R00
PVA2A103A01R00 Bourns Inc.
PVA2%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±25%
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±25%, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції PVA2A103A01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVA2A103A01R00 PVA2A103A01R00 Виробник : Bourns Inc. PVA2%20Series.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±25%
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 10 kOhms