PVA2A224A01R00
PVA2A224A01R00 Murata Electronics North America
r50e.pdf#page=8
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W SMD
на замовлення 2478 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±25%, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 220 kOhms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції PVA2A224A01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVA2A224A01R00 PVA2A224A01R00 Виробник : Murata Electronics North America r50e.pdf#page=8 Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±25%
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 220 kOhms
Number of Turns: 1