Продукція > PVC > PVC6A204C01B00
PVC6A204C01B00
PVC6%2C%20PV32%2C%20PV34.pdf
Виробник:
на замовлення 11000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PVC6A204C01B00
Description: TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.272" x 0.272" Face (6.90mm x 6.90mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Ceramic, Resistance: 200 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції PVC6A204C01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVC6A204C01B00 PVC6A204C01B00 Виробник : Bourns Inc. PVC6%2C%20PV32%2C%20PV34.pdf Description: TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.272" x 0.272" Face (6.90mm x 6.90mm)
Resistive Material: Ceramic
Resistance: 200 kOhms