PVF190594WE1
PVF190594WE1 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 1.90" X 5.95" WHT
Label Type: Die-Cut
Label Size: 1.90" x 5.95" (48.3mm x 151.0mm)
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 1.90" X 5.95" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 1.90" x 5.95" (48.3mm x 151.0mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції PVF190594WE1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVF190594WE1 PVF190594WE1 Виробник : TE Connectivity product-C68103-000.datasheet.pdf Wire Labels & Markers PVF 104.9MM LABEL WH PRICE PER LABEL