Продукція > BOURNS INC. > PVF2A104A11R00
PVF2A104A11R00
PVF2A104A11R00 Bourns Inc.
T0758_3312_hearing_aid_appnote.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 100K OHM 0.001W SMD
Power (Watts): 0.001W
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±500ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.079" x 0.079" Face (2.00mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.001W SMD, Power (Watts): 0.001W, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±500ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.079" x 0.079" Face (2.00mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції PVF2A104A11R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVF2A104A11R00 PVF2A104A11R00 Виробник : Bourns Inc. T0758_3312_hearing_aid_appnote.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.001W SMD
Power (Watts): 0.001W
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
PVF2A104A11R00 PVF2A104A11R00 Виробник : Murata Electronics MurataTrimmerPots-1186485.pdf Trimmer Resistors - SMD 100k ohm