Продукція > PVG > PVG3A205A01R00
PVG3A205A01R00
pvg3.pdf
Виробник:
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Технічний опис PVG3A205A01R00
Description: TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.142" x 0.134" Face (3.60mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Part Status: Obsolete, Resistance: 2 MOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції PVG3A205A01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVG3A205A01R00 PVG3A205A01R00 Виробник : Bourns Inc. pvg3.pdf Description: TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.142" x 0.134" Face (3.60mm x 3.40mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 2 MOhms