Продукція > PVG > PVG5A202A01R00
PVG5A202A01R00
PVG5%20Trimpot.pdf
Виробник:
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PVG5A202A01R00
Description: TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Part Status: Obsolete, Resistance: 2 kOhms, Number of Turns: 11.0.
Інші пропозиції PVG5A202A01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVG5A202A01R00 PVG5A202A01R00 Виробник : Bourns Inc. PVG5%20Trimpot.pdf Description: TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 2 kOhms