Продукція > MURATA > PVM4A501D01R00
PVM4A501D01R00
PVM4A501D01R00 Murata
r50e1.pdf
Виробник: Murata
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (4 X 4.7 X 2mm) Footprint SMD T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 183
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PVM4A501D01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVM4A501D01R00 PVM4A501D01R00 Виробник : Murata Electronics North America r50e.pdf Description: TRIMMER 500 OHM 0.25W SMD