PVN012PBF
PVN012PBF INFINEON
IRSD-S-A0001054285-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw pvn012.pdf?fileId=5546d462533600a401535683f185294d
Виробник: INFINEON
Description: INFINEON - PVN012PBF - MOSFET-Relais, 20V, 2.5A, 0R1, SPST-NO
tariffCode: 85414900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: -
Durchlassstrom If: 25mA
Isolationsspannung: 4kV
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 20V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 2.5A
Produktpalette: HEXFET PVN012
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
I/O-Kapazität: 1pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-6
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Durchlasswiderstand, max.: 0.1ohm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFINEON - PVN012PBF - MOSFET-Relais, 20V, 2.5A, 0R1, SPST-NO, tariffCode: 85414900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: -, Durchlassstrom If: 25mA, Isolationsspannung: 4kV, Lasttyp: AC/DC, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 20V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 2.5A, Produktpalette: HEXFET PVN012, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, I/O-Kapazität: 1pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-6, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Durchlasswiderstand, max.: 0.1ohm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.2VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 2.5 A
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Supplier Device Package: 6-DIP
Voltage - Load: 0 V ~ 20 V
On-State Resistance (Max): 100 mOhms
на замовлення 437 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
PVN012PBF PVN012PBF Виробник : Infineon Technologies infineon-pvn012-datasheet-v01_00-en.pdf Solid State Relay 25mA DC-IN 2.5A 20V AC/DC-OUT 6-Pin PDIP Tube
на замовлення 46 шт:
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 198 шт:
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 46 шт:
PVN012PBF PVN012PBF Виробник : Infineon Technologies pvn012.pdf?fileId=5546d462533600a401535683f185294d Description: SSR RELAY SPST-NO 2.5A 0-20V
Packaging: Tube
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.2VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Load Current: 2.5 A
Approval Agency: UL
Supplier Device Package: 6-DIP
Voltage - Load: 0 V ~ 20 V
PVN012PBF Виробник : International Rectifier HiRel Products IRSD-S-A0001054285-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw pvn012.pdf?fileId=5546d462533600a401535683f185294d Solid State Relay 25mA DC-IN 2.5A 20V AC/DC-OUT 6-Pin PDIP Tube
на замовлення 88 шт:
на замовлення 437 шт:
PVN012-PBF
на замовлення 380 шт:
PVN012PBF PVN012PBF
Додати до обраних Обраний товар
-25...+85°C
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PVN012PBF Виробник : International Rectifier pvn012.pdf Реле SPST-NO (1 Form A), 3A, DIP-4 Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт
PVN012PBF Виробник : International Rectifier/Infineon PVN012.pdf Твердотільне реле, Конфіг. ком. гр. = SPST-NO (1A), Uк, В = 0...20, Iк = 2,5 А, Uвх, В = 1,2, Тип кер. U = DC, Тип монт. = Вивідний, Ro, Ом = 0,1,... Група товару: Реле Корпус: DIP-6 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 50 шт
PVN012PBF PVN012PBF Виробник : Infineon Technologies Infineon-PVN012-DataSheet-v01_00-EN.pdf Solid State Relays - PCB Mount 20V 1 Form A Photo Voltaic Relay