Продукція > NXP USA INC. > PVR100AZ-B3V3,115
PVR100AZ-B3V3,115
PVR100AZ-B3V3,115 NXP USA Inc.
PVR100AZ-B_Series.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: TRANS NPN 45V 0.1A SC-73
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN + Zener
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 100mA, 1V
Supplier Device Package: SC-73
Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 45 V
Power - Max: 550 mW
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS NPN 45V 0.1A SC-73, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN + Zener, Operating Temperature: 150°C (TJ), Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 100mA, 1V, Supplier Device Package: SC-73, Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 45 V, Power - Max: 550 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVR100AZ-B3V3,115 PVR100AZ-B3V3,115 Виробник : NXP USA Inc. PVR100AZ-B_Series.pdf Description: TRANS NPN 45V 0.1A SC-73
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN + Zener
Supplier Device Package: SC-73
Power - Max: 550 mW