PVR1300NPBF
PVR1300NPBF International Rectifier
pvr13n.pdf?fileId=5546d462533600a40153568409ad2956
Виробник: International Rectifier
Description: SSR RELAY DPST-NO 360MA 0-100V
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.2VDC
Circuit: DPST-NO (2 Form A) x 2
Termination Style: PC Pin
Load Current: 360 mA
Supplier Device Package: 16-DIP
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 5 Ohms
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY DPST-NO 360MA 0-100V, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads, Output Type: AC, DC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 1.2VDC, Circuit: DPST-NO (2 Form A) x 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Load Current: 360 mA, Supplier Device Package: 16-DIP, Voltage - Load: 0 V ~ 100 V, On-State Resistance (Max): 5 Ohms.
Інші пропозиції PVR1300NPBF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVR1300NPBF PVR1300NPBF Виробник : Infineon / IR pvr13n-1733016.pdf Solid State Relays - PCB Mount 100V 1 Form A Photo Voltaic Relay
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
PVR1300NPBF pvr13n.pdf?fileId=5546d462533600a40153568409ad2956
PVR1300NPBF PVR1300NPBF Виробник : Infineon Technologies pvr13n.pdf?fileId=5546d462533600a40153568409ad2956 Description: SSR RELAY DPST-NO 360MA 0-100V
Packaging: Tube
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.2VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Load Current: 360 mA
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V