Продукція > PVZ > PVZ2A104A01R00
PVZ2A104A01R00
PVA2%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PVZ2A104A01R00
Description: TRIMMER 100K OHM 0.1W SMD, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±30%, Packaging: Cut Tape (CT), Temperature Coefficient: ±500ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.087" x 0.083" Face (2.20mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, 90° Bend, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції PVZ2A104A01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ2A104A01R00 PVZ2A104A01R00 Виробник : Bourns Inc. PVA2%20Series.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.1W SMD
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Temperature Coefficient: ±500ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.087" x 0.083" Face (2.20mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing, 90° Bend
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms