PVZ3A102C01B00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 1K OHM 0.1W SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 1K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single.
Інші пропозиції PVZ3A102C01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A102C01B00 PVZ3A102C01B00 Виробник : Murata Electronics r50e-522668.pdf Trimmer Resistors - SMD 1K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single