PVZ3A103C01B00
PVZ3A103C01B00 Murata Electronics North America
r50e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 10K OHM 0.1W SMD
на замовлення 3298 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 10K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single.
Інші пропозиції PVZ3A103C01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A103C01B00 PVZ3A103C01B00 Виробник : Murata Electronics r50e-522668.pdf Trimmer Resistors - SMD 10K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single