Продукція > PVZ > PVZ3A202A01R00
PVZ3A202A01R00
r50e.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PVZ3A202A01R00
Description: TRIMMER 2K OHM 0.1W SMD.
Інші пропозиції PVZ3A202A01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A202A01R00 PVZ3A202A01R00 Виробник : Murata Electronics North America r50e.pdf Description: TRIMMER 2K OHM 0.1W SMD
товару немає в наявності
PVZ3A202A01R00 PVZ3A202A01R00 Виробник : Murata Electronics r50e-522668.pdf Trimmer Resistors - SMD 2000 ohm