PVZ3A221C01R00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 220 OHM 0.1W SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PVZ3A221C01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A221C01R00 PVZ3A221C01R00 Виробник : Murata Electronics r50e-522668.pdf Trimmer Resistors - SMD 100k ohm