PVZ3A301A01R00
PVZ3A301A01R00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 300 OHM 0.1W SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PVZ3A301A01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A301A01R00 PVZ3A301A01R00 Виробник : Murata Electronics r50e-522668.pdf Trimmer Resistors - SMD 300 ohm