PVZ3A471C01R00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 470 OHM 0.1W SMD
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 470 ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single.
Інші пропозиції PVZ3A471C01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A471C01R00 PVZ3A471C01R00 Виробник : Murata Electronics pv12-1511215.pdf Trimmer Resistors - SMD 470 ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single