PVZ3A472C01R00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 4.7K OHM 0.1W SMD
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 4.7K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single.
Інші пропозиції PVZ3A472C01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A472C01R00 PVZ3A472C01R00 Виробник : Murata Electronics pv12-1511215.pdf Trimmer Resistors - SMD 4.7K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single